03-6138935, 050-8691442           Facebook  
     
 
 
דיקור סיני

דיקור סיני מיועד להחזיר את האיזון של "יין" ו "יאנג" תוך כדי עבודה על "צ 'י", ובכך להשיג החלמת החולה .
הדבר נעשה על ידי הצבת מחטים דקים מאוד לנקודות לאורך המרידיאנים (ערוצים שדרכם עוברים ה "צ 'י" והדם). נקודות דיקור ממלאות תפקיד דומה לתפקיד של נגדים בתוך מעגלים חשמליים (מרידיאנים). מחט המוחדרת בנקודה על קו האורך, משפיעה על המהירות הנוכחית של "צ 'י" טיפול באמצעות דיקור מבוסס על תצפית זהירה של שינויים במצבו של המטופל. לפי התיאוריה הקלאסית של הרפואה הסינית. על גוף האדם ממוקמים 450 נקודות דיקור. בדרך כלל בטיפול אחד משתמשים בין 5 ל 30 מחטים.

הצטננות

לגבי עצמי, אז מי יהיה מועיל ללמוד טכניקות בסיסיות, כגון עזרה ראשונה עבור המחלות הנפוצות ביותר. השיטה יכולה לשמש גם עזרה ראשונה עבור פציעות, כאב או התקפים במקרים בהם טיפול רפואי מיידי כדי בלתי אפשרי. לקבלת הטיפול המלא חייב עדיין חלים מוסמך ברפואה סינית. רפואה הקונבנציונלית היא הכרחית במקרים של מחלה ניתוח קשה, הצלת חיי אדם. אגב, ובמצבים אלה, דיקור ניתן לשלב בהצלחה עם כל טיפול תרופתי ולהגיע להחלמה מהירה יותר. .
נטליה,איזה שיטה נוספת של רפואה אלטרנטיבית אפשר להשתמש בבית? קודם כל, אני עדיין רוצה להדגיש כי לפני שאתם מחליטים לטפל בעצמכם לבד, מומלץ מאוד להתייעץ עם המומחה , כי יש אפשרויות טיפול רבות באותה מחלה ורק מומחה יכול לעזור לכם לקבוע מה תהיה האפקטיבית ביותר. אבל אם אין אפשרות להגיע לרופא וילד שוב חזר הביתה עם חום, האף הסתום, האוזניים כואבות, ותכונות אחרות של סט מקסים שנקרא "שלום, בית הספר", אני ממליצה, לראשונה, לחמם את הילד עם הסיגרים סיניות מיוחדות מצמח לענה, שנקרא מוקסה. הם זולים ,מכרים בחנויות של רפואה סינית, את הטיפול שהם מסוגלים לשלוט בכל אדם. חתכתי את קצה הסיגר והדליק במרחק של 3 מ"מ מעל הגוף, מול גופו של המטופל, כמו האוזן או הריאות - ולשמור במשך 5-10 דקות כדי לתת את החום שנכנסו לגוף. כמובן, יש צורך לקיים את כללי הבטיחות המינימלי: פעל כדי לא לשרוף את הילד, לא לגעת moxa על העור, וכו ' בחנויות אותן מכר רבים מאיתנו מכירים מאז הילדות הבנקים, ב עברית בשם "רוח kosot. למי לא אוהב להתעסק עם האש לטיפול בבנקים, יש צנצנות פלסטיק מיוחדת עם משאבה, אשר ניתן להשתמש בהם בלי פירוטכניקה מפחיד (למרות שהוא חייב, כמובן, להבחין כי הם יעילים פחות זכוכית). עם זאת, הפעולות המתוארות - סיוע חירום בלבד. מומחה ברפואה סינית יכול מראש כדי לחזק את המערכת החיסונית לעתים קרובות החולה הילד החורף לא תופס אותך בהפתעה. מוקסי, למשל, לחמם את האזור שמעל עצם הזנב. זה באמת עוזר במאבק נגד פצעים-בחורף בסתיו ואבקה, נקרא עברית "פאולין" ונמכר בכל חנויות של מוצרים טבעיים. שתי כפיות ביום יהיה יתרון החסינות שלך. אבל באותו זמן, זוכר כי האבקה - אלרגן חזק, אז אתה צריך קודם לבדוק את הסובלנות הפרט של האורגניזם. בחנויות של מוצרים טבעיים אפשר לקנות תה מרווה ("מרווה") ו הסמבוק ("הבכור") כדי לעזור עם שיעול. ובכן, כמובן, חייב לפקח בקפידה את המזון. על פי הרפואה הסינית ליחה, כפכפים לריאות וגורם שיעול מעשים מגונים בילדים רבים, מצטבר בגלל שפע של מוצרי חלב בתזונה. לכן, אם הילד אינו משתעל באופן עקבי, לנסות תחילה, כדי למנוע מן התזונה של חלב ומוצרי חלב. אויב נוסף של הגוף שלנו, מתחבא בצלחת - סוכר זה. למרבה הצער, הילדים אהבו ממתקים לא רק להרוס את השיניים, אלא גם לקדם את הפרשת הסידן, אשר מסכים רצויה בהחלט. - ואם מניעה לא עוזר לילד חולה, אשר עשויה להציע לו הרפואה הסינית? - לטפל בחולים שלו, אני פעיל באמצעות דיקור hirudotherapy, כי הוא טיפל עם עלוקות. דיקור מותר לטפל בילדים מעל גיל שנה, וטיפול עם עלוקות יכול להתחיל עם 3-4 שנים של גיל. בשני המקרים אנחנו מדברים על השפעה על נקודות ספציפיות בגוף האדם, כך רשימה של מחלות אשר טיפול כזה הוא העולם, פשוט ענק. דיקור girudoterapija מאוד יעיל לשליטה במחלות כרוניות, כרוני, אשר אינם תרופה פעילה עוד. - איך הילדים מגיבים סוג כזה של טיפול? אחרי הכל, אתה רואה, תני לעצמך לנשוך עלוקה, זה מבוגר אינה קלה. - ראשית, הילדים יפגעו פחות מאשר אצל מבוגרים. עלוקה היא לא מגעיל, מישוש אפילו. ילדים רבים אוהבים ללטף אלו, כמשי חומר קטנה. מסיבות של סטריליות של עלוקות לטיפול ניתן להשתמש רק פעם אחת ולאחר מכן לשים אותם כדי להרוג. אבל הילדים אוהבים לאסוף עלוקות אחד מהשני והרופאים הקטן שלהם יכול לחיות איתם עד 4-6 שנים. בנוסף, נשיכה של מחלות עלוקה רק בדקות הפתיחה, כפי שהוא מזריק את עצמו לתוך הדם וחיטוי סוכני הרדמה. עלוקות דק בדם, למנוע דלקת, לשפר את מחזור הדם, לשחזר את רקמת איבד ולספק השפעה מועילה על הגוף כולו.